Duomenų mokslo akademija

Kursai nuo 14 Eur/val.

Specialistų perkvalifikavimo bei naujų pažangaus duomenų valdymo specialistų rengimo kursai privatiems asmenims bei įmonėms.

Dieniniai, vakariniai ir individualūs kursai 3-4 kartus per savaitę.
Dieninių kursų standartinis laikas nuo 09:00 iki 16:00 val.
Vakarinių kursų standartinis laikas nuo 18:00 iki 21:00 val.
Kursai vyksta Vilniuje, per nuotolį arba mišriose grupėse.

Duomenų analitikos kursas

75 val.

Bazinį kursą sudaro šie moduliai:

‌Duomenų užklausos naudojant SQL kalbą.

Duomenų redagavimas ir vizualizavimas naudojant Microsoft Power BI.

Pažangi duomenų analizė naudojant Python programavimo kalbą.


Duomenų inžinerijos kursas

75 val.

Bazinį kursą sudaro šie moduliai:

Verslo programų kūrimas be kodo naudojant Power Apps.

Verslo automatizavimas be kodo naudojant Power Automate.

Duomenų redagavimas ir vizualizavimas naudojant Power BI.

Virtualių pokalbių robotų kūrimas be kodo naudojant Power Virtual Agent.

Kompiuterio darbo eigos automatizavimas naudojant PowerShell.

Kursai gali būti komplektuojami ir pagal individualų poreikį susirenkant pageidaujamus modulius arba užsakomi pavieniais moduliais atskirai. Studijuojant mažiau nei 3 modulius taikomas didesnis valandinis įkainis.


‌Testavimas
prieš pradedant kursus

Siekiant didesnio kursų efektyvumo paskaitų grupės formuojamos pagal studentų pageidaujamą skirtingą intensyvumo lygį.

Kiekvienas studentas prieš kursą gali atlikti savęs vertinimo testus, kad nustatytų pradinį žinių bei gebėjimų lygį.

Atsižvelgdami į testo rezultatus, studentai gali pasirinkti skirtingą pageidaujamą paskaitų intensyvumą.

Mokymų programos adaptuojamos skirtingo intensyvumo paskaitoms.

Testas savęs įsivertinimui

Žemo intensyvumo paskaitos

Paskaitos vedamos atsižvelgiant į lėčiausiai informaciją įsisavinančius studentus.

Privalumai:
‌Paskaitos vedamos lėtesniu tempu, daugiau dėmesio skiriama detalesniam temų išaiškinimui su daugiau pavyzdžių. Daugiau dėmesio skiriama praktiniams uždaviniams paskaitos metu.

Trūkumai:
‌Dėl lėtesnio tempo (priklausomai nuo lėčiausiai informaciją įsisavinančių studentų) atitinkamai sumažėja pateikiamos informacijos apimtis. Žymiai mažesnis dėmesys pažangioms funkcijoms ir metodams.

Vidutinio intensyvumo paskaitos

Paskaitos vedamos atsižvelgiant į vidutinį informacijos įsisavinimo lygį.

Privalumai:
Didelis dėmesys skiriamas praktiniam įgūdžių pritaikymui ir patirčių pasidalinimui. Lanksčiai parenkamos papildomos bei pažangios temos. Daugiau dėmesio skiriama diskusijoms. Siekiama praeiti visą numatytą medžiagą.

Trūkumai:
Nemaža dalis praktinių užduočių perkeliama savarankiškam darbui. Galimi paskaitų tempo svyravimai. Paskaitos reiklesnės didesniam įsitraukimui ir aktyvumui.

Aukšto intensyvumo paskaitos

Paskaitos vedamos atsižvelgiant į greičiausiai informaciją įsisavinančius studentus.

Privalumai:
‌Paskaitų metu koncentruojamasi į unikalius sprendimus, pateikiama daug papildomos susijusios informacijos. Nemažas dėmesys skiriamas matematiniam analitikos pagrindui. Paskaitų metu detaliai nagrinėjami tokie moduliai kaip mašininis mokymasis arba įvadas į dirbtinį intelektą.

Trūkumai:
‌Didžioji dalis praktinių užduočių perkeliama savarankiškam darbui. Savarankiškas mokymasis paskaitų metu turi didelią įtaką galutiniam žinių lygiui.


‌Duomenų mokslo mokymai

Duomenų mokslo mokymai vykdomi pagal iš anksto parengtą, patvirtintą ir standartizuotą mokymų medžiagą. 

‌Visos paskaitos yra įrašomos ir įrašai pateikiami studentams po kiekvienos paskaitos kaip ir visa paskaitų metu naudota medžiaga bei skaidrės.

‌Kiekvienas paskaitų modulis turi vieną ar kelis atsiskaitomuosius darbus, kurie vertinami dėstytojo. Studijuojant pilną kursą galutinis mokymų vertinimas susideda iš atskirų modulių vertinimo ir baigiamojo darbo. 

‌Galutinis kurso vertinimas vėliau yra naudojamas sertifikavimo lygiui bei tolimesniems Datacademy įsipareigojimams.‌

Duomenų analitikos kursas

Šis kursas yra subalansuotas pradedantiesiems duomenų analitikams, tačiau medžiagoje apstu pažangiosios duomenų analitikos informacijos, uždavinių ir pavyzdžių. Čia ne tik įgysite bendrą supratimą kas yra duomenų analizė, bet ir pamatysite realių duomenų analizės sprendimų, kuriuose panaudoti įrankiai iš šio kurso. Susipažinsite ir gyvai pamatysite darbdavių reikalavimus ir realias užduotis keliamas duomenų analitikams įsidarbinimo atrankose. Ieškantiems atsakymo ar duomenų mokslo sritis yra Jums - čia puiki vieta!

DASQL

SQL kalba tai duomenų analizės kelionės pradžia. Šios kalbos pagalba ištrauksime duomenis iš serverių ir automatizuosime duomenų apsikeitimą.

Kurso metu detaliai išnagrinėsime šias ir susijusias temas:
‌SQL serveriai, duomenų bazių struktūros, lentelių ryšiai, lentelių raktai, SQL užklausos, duomenų filtravimas, duomenų agregavimas, duomenų grupavimas, papildomos užklausos, lentelių sujungimas, SQL funkcijos, duomenų tipai, duomenų bazių ir lentelių kūrimas ir trynimas.

DAPBI

Power BI nepamainomas įrankis interaktyviam duomenų vizualizavimui. Šiame įrankyje realizuosime tiek įgytas SQL žinias tiek ir Python programavimą, sujungdami viską į vientisą bei kompleksinę analizę.

‌‌Kurso metu detaliai išnagrinėsime šias ir susijusias temas:
‌„Power BI Desktop“, „Power BI Service“, „Power BI Gateway“, skirtingi duomenų šaltiniai, ODBC jungtis, prisijungimas prie serverio duomenų, užklausų rengyklė, KPI prietaisų skydeliai, AI Analytics, prognozavimas, Tootip parametras „Kas-jeigu“, lentelės ryšys, žymės, Drill veiksmai, DAX, Power Query, SQL užklausos, Python integravimas, duomenys iš WEB puslapių, temų kūrimas, šablonai.

DAPTN

Python tai geriausia ką šiuolaikinis programavimas gali pasiūlyti duomenų mokslininkams. Šio įrankio pagalba ne tik išmoksime atlikti tai ką jau mokate daryti Excel ir panašių įrankių pagalba, bet ir prisiliesime prie nuostabaus dirbtinio intelekto pasaulio.

Kurso metu detaliai išnagrinėsime šias ir susijusias temas:
Programavimo kalbų pagrindai, kodo redaktoriai, Python sintaksė, pagrindinės Python funkcijos, Python duomenų tipai, kintamieji, operatoriai, bazinė matematika programoje Python, duomenų rinkiniai, metodai, indeksavimas, pjaustymas, duomenų tipų keitimas, išpakavimas, ciklai, sąrašų ciklų glaudinimas, funkcijos, lambda, klasės, integruoti moduliai, trečiųjų šalių moduliai, išplėstinė duomenų analizė su „Pandas" moduliu, duomenų apsikeitimas su SQL serverių kombinuojant SQL kodą su Python kodu, duomenų vizualizacija su „Pandas", „Matplotlib“ ir „Seaborn“ moduliais, mašininis mokymasis naudojant „SKLearn" modulį.

Duomenų inžinerijos kursas

Didieji duomenys tai vienas didžiausių galvosūkių efektyviai veikiančiam šiuolaikiniam verslui. Skirtingų sistemų apdorojančių duomenis yra daugiau nei verslas pajėgia suvaldyti. Kiekvienam naujam procesui, kuris netelpa į turimų įrankių rėmus, ieškome specializuotų naujų įrankių, kol visų naudojamų įrankių administravimas tampa didesnė našta už jų nešamą naudą. Šiame kurse, neturint programavimo patirties ir nenaudojant kodo, išmoksime susikurti patys sau reikalingas verslo valdymo programas ir ne tik automatizuosim šių programų veikimą, bet ir sujungsim begalę skirtingų naudojamų įrankių į vieną sistemą. 

BDPAP

B‌IG DATA pasaulyje skaitmenizuojame visus įmanomus procesus. Tačiau verslo programų kūrimas dažnai yra brangus ir sudėtingas procesas. Šioje kurso dalyje išmoksime be kodo ir per kelias minutes skaitmenizuoti įvairius procesus naudojantis standartiniais Microsoft įrankiais.

Kurso metu detaliai išnagrinėsime šias ir susijusias temas:
‌BIG DATA ryšys keičiamos architektūros programose, „Microsoft Power Platform“ koncepcija, „Datavers“, „Power Apps“ ryšys su „SharePoint“ ir SQL serveriu, „Canvas Apps“ iš šablono, „Canvas Apps“ iš tuščios, funkcijos, kintamieji, modeliu pagrįstos programos, sprendimai, srautai, „Power Apps“ portalas.

BDPAU

P‌ower Automate įrankio pagalba išmoksime automatizuoti procesus, kuriuos neefektyviai vis dar vykdome rankiniu būdu, kaip kad atostogų prašymų pasirašymas.

Kurso metu detaliai išnagrinėsime šias ir susijusias temas:
‌Duomenų srauto automatizavimas su „Power Automate“, „Power Automate Cloud“, integracija su „Microsoft Outlook“, formos, „SharePoint“ ir „Teams“, „Power Automate Cloud“ iš šablono ir tuščio, patvirtinimai, funkcijos, kintamieji, „Power Automate“ darbalaukis, robototinių procesų automatizavimas (RPA), pasenusių programų automatizavimas, „Power Automate Cloud“  derinimas su „Power Automate Desktop“, „Power Automate“ verslo procesai.

BDPBI

Power BI nepamainomas įrankis interaktyviam duomenų vizualizavimui. Šiame įrankyje realizuosime tiek įgytas Power Apps žinias tiek ir Power Automate srautus, sujungdami viską į vientisą bei kompleksinę sistemą.

‌‌Kurso metu detaliai išnagrinėsime šias ir susijusias temas:
‌„Power BI Desktop“, „Power BI Service“, „Power BI Gateway“, skirtingi duomenų šaltiniai, ODBC jungtis, prisijungimas prie serverio duomenų, užklausų rengyklė, KPI prietaisų skydeliai, AI Analytics, prognozavimas, Tootip parametras „Kas-jeigu“, lentelės ryšys, žymės, Drill veiksmai, DAX, Power Query, SQL užklausos, Python integravimas, duomenys iš WEB puslapių, temų kūrimas, šablonai.

BDPVA

N‌et 60% žmonių mielai kalbasi su virtualiais robotais, kas mums sutaupo ne tik resursų, bet ir eliminuoja klaidas bei prastą klientų aptarnavimą. Šio įrankio pagalba išmoksime be kodo patys susikurti savo virtualų pašnekovą per kelias minutes.

Kurso metu detaliai išnagrinėsime šias ir susijusias temas:
‌„Microsoft Power Virtual Agent“ iš tuščios, „Power Virtual Agent“ iš DUK, temos, objektai, kintamieji, kūrimo drobė, sąlygos, publikavimas.

BDPSH

Šioje kurso dalyje iš arti susipažinsime su savo kompiuteriais ir kompiuterio procesų automatizavimo galimybėmis naudojant atnaujintą komandinę eilutę.

Kurso metu detaliai išnagrinėsime šias ir susijusias temas:
‌„PowerShell“ funkcijos, palyginimas su komandine eilute, „Power Shell ISE“, „PowerShell“ administratoriaus režimas, „PowerShell“ versijos, „Comandlet“, „Alies“, argumentai, moduliai, kintamieji, filtravimas, rūšiavimas, matavimas, „PowerShell“ kodo redagavimo aplinkos.


‌Sertifikavimas
užbaigus kursus

Kiekvienas studentas, baigęs bent vieną modulį, yra sertifikuojamas Datacademy „sėkmingai baigęs“ sertifikatu.

Studentai, baigę ne mažiau kaip 3 modulių programas ir surinkę daugiau nei 40 balų, yra sertifikuojami atitinkamai pagal galutinį kurso vertinimą:‌

40+ = „Specialistas
80+ = „Profesionalas
90+ = „Ekspertas
100 = „Mokslininkas

Datacademy suteikia papildomas nemokamas konsultacijas tol kol kursus baigę profesionalai, ekspertai ir mokslininkai įgys tarptautinius Microsoft sertifikatus ir LinkedIn įgūdžių įvertinimus.

Datacademy mokslininkai- Python - įgūdžių įvertinimas
-‌ Mašininis mokymasis – įgūdžių vertinimas

Datacademy ekspertai- Python - įgūdžių įvertinimas

Datacademy profesionalai
‌Įdarbinimas
po mokymų

Visi absolventai, baigę bent 3 modulius, kviečiami į Datacademy personalo atrankos centrą, kur toliau konsultuojami, kaip įsidarbinti IT sektoriuje. Po konsultacijos derinami pokalbiai su potencialiais darbdaviais.

Studentai, baigę bent 3 modulius su 40+ galutiniu balu, automatiškai įtraukiami į Talentų akseleravimo programos kandidatų sąrašą.

Studentai, baigę bent 3 modulius aukščiausiu galutiniu balu – 100, gauna kvietimą į Talentų akseleravimo programą su 3 mėnesių mokama stipendija.