Duomenų mokslo paslaugos nuo studento iki eksperto

DUOMENŲ MOKSLO AKADEMIJA

DATACADEMY kuria, organizuoja bei veda duomenų mokslo ir duomenų inžinerijos kursus privatiems asmenims bei įmonėms

TALENTŲ AKSELERAVIMO PROGRAMA

DATASPIN talentų akseleratoriuje JUNIOR lygio duomenų specialistus auginame iki SENIOR lygio profesionalų

DUOMENŲ PROJEKTŲ VYSTYMAS

DATACARE grupė kuria, diegia ir prižiūri pažangius duomenų mokslo bei duomenų inžinerijos sprendimus įmonėms pagal individualius jų poreikius

"Iki Microsoft Power Platform Fundamentals mokymų turėjau tik paviršutines teorines žinias. Dėstytojas puikiai perteikė ne tik teorines, bet ir praktines žinias! Mokymų metu didelis dėmesys buvo skiriamas praktinių užduočių atlikimui, atsakymams į iškilusius klausimus ir problemų sprendimui. Į dėstytoją visada buvo galima kreiptis. Mokymų metu gera nuotaika garantuota! "

Asta Kazimieraitytė

Lietuvos Respublikos vyriausybės kanceliarija

LEAN projekto koordinatorė

"Jei reikėtų pasirinkti įsimintiniausius mokymus iš daugelio, kuriuos turėjau - šie būtų neabejotinai vieni iš jų :) Labiausiai imponavo gebėjimas įtraukti skirtingo lygio patirties turinčius mokymų dalyvius ir, nepaisant nuotolinio mokymų formato,  ištransliuoti dėstomą dalyką labai paprastai, “žmonių kalba” ... Apibendrinant, profesionalumas ir gebėjimas skleisti pozityvią energiją, ieškoti dar paprastesnių ir efektyvesnių sprendimų skatina žingeidumą ir norą sugrįžti į mokymus tobulėti toliau...."

Dovilė Lebetkevičienė

Ignitis

Pasiūlymų klientams vadovė

"Mokymai, kurių metu dėstytojas pristatė SQL, Power BI ir Python pagrindus, buvo gan intensyvūs, tačiau visa informacija buvo pateikta labai aiškiai ir nuosekliai, o visą teorinę dalį papildė įvairūs praktiniai uždaviniai. Dėstytojas kiekvienam studentui skyrė daug dėmesio paskaitų metu, buvo atviras klausimams bei lengvai prieinamas. Per gana trumpą laiką įgytos žinios bei įgūdžiai tikrai patenkino visus lūkesčius!"

Aleksas Jadevicius

TransferGo

FP&A & Reporting SpecialistMūsų klientai: