Talentų akceleravimo programa

Ši programa skirta įmonėms siekiančioms įsidarbinti patyrusius specialistus ir studentams, baigusiems bent 3 Datacademy modulius vidutiniais ar aukštesniais pažymiais.

Šios programos pagalba įmonės, vengiančios įdarbinti nepatyrusius specialistus, turi unikalią galimybę per itin trumpą laiką ne tik įsitikinti specialistų talentais, bet ir smarkiai padidinti talentų praktinius įgūdžius. Programa susideda iš 3 etapų.

10
dataspin-linija
dataspin-linija
dataspin-linija

I ETAPAS

Atrenkami ir apklausiami programos kandidatai, atitinkantys jaunesniojo lygio ar aukštesnius duomenų mokslo specialistų reikalavimus.

II ETAPAS

Programos dalyvių akceleravimas nuo jaunesnio iki vyresnio specialisto realioje projektų kūrimo aplinkoje planuojant, kuriant, testuojant ir išleidžiant tikrus projektus.

Susisiekti

III ETAPAS

Stipriai kvalifikaciją pagerinusių specialistų atitinkančių vidutinį arba vyresniųjų specialistų lygį įdarbinimas ir (arba) sukurtų projektų diegimas įmonėse dalyvaujančiose programoje.

Apie programą

Nuo JUNIOR iki SENIOR

‌Suteikiame dalyviams tobulinimosi galimybę nuo jaunesnio iki vyresnio specialisto realioje darbinėje aplinkoje planuojant, kuriant, testuojant ir išleidžiant tikrus projektus. Projekto planavimas pagrįstas Agile Scrum metodika naudojant Microsoft Azure DevOps įrankį. Padėsime atrasti savo talentus ir tobulti savo įgūdžius mūsų profesionalių specialistų pagalba! Mūsų įmonė suteiks jums galimybę augti ir pasiekti aukštumų. Susisiekite su mumis šiandien ir pradėkite savo sėkmės kelionę!

Akseleravimo programa

Kai įmonė atrenka kandidatą(-us), yra du būdai patekti į programą:

  1. Įdarbinimas visu etatu įmonėje Dataera, sąlygomis iš anksto sutartomis su potencialiu darbdaviu, kuris įdarbins kandidatą sėkmingai pabaigus programą arba suderins naujas sąlygas pagal įgytą kvalifikaciją.
  2. Nuotolinis darbas įmonėje Dataera, sąlygomis iš anksto sutartomis su potencialiu darbdaviu, kuris įdarbins kandidatą sėkmingai pabaigus programą arba suderins naujas sąlygas pagal įgytą kvalifikaciją.

Talentams

Studentai baigę Datacademy kursus ne mažesniu nei vidutiniu ar aukštesniu lygiu yra kviečiami prisijungti prie kandidatų į talentų akseleravimo programą. Patekę į programą turite unikalią galimybę ne tik pademonstruoti gebėjimą mokytis, bet ir įgyti praktinės patirties naudojant įgytas žinias. Tapimas talentų akseleravimo programos kandidatu jums nieko nekainuoja ir jūsų niekaip neįpareigoja. Jūs patys sprendžiate ar viešinti savo kandidatūrą bei kokiomis sąlygomis galėtumėte dalyvauti programoje.

Talentų ieškotojams

Darbo pasiūlymai

Šablonas JobOffers nerastas.