Paskutinį kartą atnaujinta: 2024 m. balandžio 23 d

Šioje Slapukų politikoje paaiškinama, kas yra slapukai ir kaip juos naudojame. Perskaitykite šią politiką, kad suprastumėte, kokio tipo slapukus naudojame arba kokią informaciją renkame naudodami Slapukus ir kaip ši informacija naudojama.

Slapukuose paprastai nėra jokios asmeniškai naudotoją identifikuojančios informacijos, tačiau asmeninė informacija, kurią saugome apie Jus, gali būti susieta su slapukų saugoma ir iš jų gauta informacija. Daugiau informacijos apie tai, kaip naudojame, saugome ir saugome jūsų asmens duomenis, rasite mūsų privatumo politikoje.

Mūsų naudojamuose slapukuose nesaugome neskelbtinos asmeninės informacijos, pvz., pašto adresų, paskyros slaptažodžių ir kt.

Sąvokų aiškinimas ir apibrėžtys

Interpretacija

Žodžiai, kurių pradinė raidė rašoma didžiąja raide, turi reikšmes, apibrėžtas toliau nurodytomis sąlygomis. Toliau pateiktos sąvokų apibrėžtys turi tą pačią reikšmę, neatsižvelgiant į tai, ar jos pateiktos vienaskaita, ar daugiskaita.

Sąvokos

Šioje slapukų politikoje:

 • Bendrovė (šioje slapukų politikoje vadinama "Bendrovė", "Mes", "Mes" arba "Mūsų") - tai UAB "Dataera", S. Žukausko g. 3 09131, Vilnius.
 • Slapukai - tai maži failai, kuriuos į Jūsų kompiuterį, mobilųjį įrenginį ar bet kurį kitą įrenginį talpina interneto svetainė ir kuriuose, be kita ko, pateikiama informacija apie Jūsų naršymo toje interneto svetainėje istoriją.
 • Interneto svetainė - tai Dataera.lt, pasiekiama iš www.dataera.lt.
 • Jūs - tai fizinis asmuo, prieinantis prie Svetainės arba ja besinaudojantis, arba įmonė, arba bet koks juridinis asmuo, kurio vardu toks asmuo prieina prie Svetainės arba ja naudojasi.

Slapukų naudojimas

Mūsų naudojamų slapukų tipai

Slapukai gali būti nuolatiniai arba sesijos slapukai. Nuolatiniai slapukai lieka jūsų asmeniniame kompiuteryje arba mobiliajame įrenginyje, kai jūs išeinate iš interneto, o sesijos slapukai ištrinami, kai tik uždarote interneto naršyklę.

Toliau nurodytais tikslais naudojame ir sesijos, ir nuolatinius slapukus:

 • Būtini / esminiai slapukai

  Tipas: Sesijos slapukai

  Administruoja: Mes

  Tikslas: Šie slapukai yra būtini, kad galėtumėte naudotis Svetainėje teikiamomis paslaugomis ir naudotis kai kuriomis jos funkcijomis. Jie padeda nustatyti naudotojų autentiškumą ir užkirsti kelią nesąžiningam naudotojų paskyrų naudojimui. Be šių slapukų negalima teikti paslaugų ir mes naudojame šiuos slapukus tik tam, kad galėtume Jums teikti šias paslaugas.

 • Funkciniai slapukai

  Tipas: Nuolatiniai slapukai

  Administruoja: Mes

  Tikslas: Šie slapukai leidžia mums įsiminti Jūsų pasirinkimus, kuriuos darote naudodamiesi svetaine, pvz., įsiminti Jūsų prisijungimo duomenis arba pasirinktą kalbą. Šių Slapukų paskirtis - suteikti Jums asmeniškesnę patirtį ir išvengti, kad kiekvieną kartą, kai naudojatės svetaine, Jums nereikėtų iš naujo įvesti savo nuostatų.

 • Sekimo ir našumo slapukai

  Tipas: Nuolatiniai slapukai

  Administruoja: Trečiosios šalys

  Tikslas: Šie slapukai naudojami informacijai apie cvetainės lankomumą ir naudotojų naudojimąsi svetaine sekti. Šiais slapukais surinkta informacija gali tiesiogiai ar netiesiogiai identifikuoti jus kaip atskirą lankytoją. Taip yra todėl, kad surinkta informacija paprastai susiejama su pseudoniminiu identifikatoriumi, susijusiu su įrenginiu, kurį naudojate svetainei pasiekti. Šiuos slapukus taip pat galime naudoti naujiems puslapiams, funkcijoms ar naujoms svetainės funkcijoms išbandyti, kad sužinotume, kaip į jas reaguoja mūsų naudotojai.

 • Tiksliniai ir reklaminiai slapukai

  Tipas: Nuolatiniai slapukai

  Administruoja: Trečiosios šalys

  Tikslas: Šie slapukai seka jūsų naršymo įpročius, kad galėtume rodyti jus dominančią reklamą. Šie slapukai naudoja informaciją apie Jūsų naršymo istoriją, kad sugrupuotų Jus su kitais panašių interesų turinčiais vartotojais. Remdamiesi šia informacija ir gavę mūsų leidimą, trečiųjų šalių reklamuotojai gali patalpinti slapukus, kad galėtų rodyti reklamas, kurios, mūsų manymu, atitinka Jūsų interesus, kol Jūs esate trečiųjų šalių svetainėse.

 • Socialinės žiniasklaidos slapukai

  Tipas: Nuolatiniai slapukai

  Administruoja: Trečiosios šalys

  Paskirtis: Be savo slapukų, mes taip pat galime naudoti įvairius trečiųjų šalių įskiepius iš socialinių tinklų svetainių, tokių kaip "Facebook", "Instagram", "Twitter" ar "Google+", kad pateiktume svetainės naudojimo statistiką ir suteiktume socialinės žiniasklaidos funkcijas. Šie trečiųjų šalių įskiepiai gali saugoti slapukus. Mes nekontroliuojame šių socialinės žiniasklaidos slapukų. Informacijos apie jų slapukus ieškokite atitinkamo socialinės žiniasklaidos tinklo svetainės privatumo politikoje.

Jūsų pasirinkimai, susiję su slapukais

Jei pageidaujate, kad svetainėje nebūtų naudojami slapukai, pirmiausia turite išjungti slapukų naudojimą savo naršyklėje ir ištrinti naršyklėje išsaugotus slapukus, susijusius su šia svetaine. Šia galimybe užkirsti kelią slapukų naudojimui galite pasinaudoti bet kuriuo metu.

Jei nesutinkate su mūsų slapukais, galite patirti tam tikrų nepatogumų naudodamiesi svetaine, o kai kurios funkcijos gali tinkamai neveikti.

Jei norite ištrinti slapukus arba nurodyti savo žiniatinklio naršyklei ištrinti arba atmesti slapukus, apsilankykite savo žiniatinklio naršyklės pagalbos puslapiuose.

Dėl bet kurios kitos žiniatinklio naršyklės apsilankykite oficialiuose žiniatinklio naršyklės tinklalapiuose.

Susisiekite su mumis

Jei turite klausimų dėl šios slapukų politikos, galite susisiekti su mumis: