Paskutinį kartą atnaujinta: 2022 m. kovo 18 d

Dėkojame, kad naudojatės mūsų paslaugomis.

Jei dėl kokių nors priežasčių nesate visiškai patenkinti pirkiniu, kviečiame peržiūrėti mūsų pinigų grąžinimo ir grąžinimo politiką.

Šios sąlygos taikomos visiems produktams ir paslaugoms, kurias įsigijote pas Mus.

Aiškinimas ir apibrėžimai

Interpretacija

Žodžiai, kurių pradinė raidė rašoma didžiąja raide, turi reikšmes, apibrėžtas tokiomis sąlygomis. Toliau pateikiami apibrėžimai turi tą pačią reikšmę, nepaisant to, ar jie pateikiami vienaskaita, ar daugiskaita.

Sąvokų apibrėžimai

Šios grąžinimo ir pinigų grąžinimo politikos tikslais:

 • Programa reiškia Bendrovės pateiktą programinę įrangą, kurią Jūs atsisiuntėte į bet kurį elektroninį įrenginį.

 • Įmonė arba Bendrovė (šioje Sutartyje vadinama „Įmone“ arba „Bendrove“, „Mes“, „Mūsų“ arba „Mūsų“) reiškia UAB „Dataera“, J. Balčikonio g. 3 08247, Vilnius.

 • Prekės reiškia prekes, siūlomas parduoti Paslaugoje.

 • Užsakymai reiškia Jūsų prašymą pirkti prekes iš Mūsų.

 • Paslauga reiškia Bendrovės suteiktas paslaugas Svetainėje, Programėlėje, bet neapsiribojant.

 • Svetainė nurodo Dataera.lt, pasiekiama iš www.dataera.lt

 • Jūs reiškia asmenį, kuris pasiekia arba naudojasi Paslauga, arba įmonę ar kitą juridinį asmenį, kurio vardu toks asmuo pasiekia arba naudojasi Paslauga, jei taikoma.

Jūsų užsakymo atšaukimo teisės

Jūs turite teisę per 5 dienas atšaukti savo užsakymą nenurodydami jokios priežasties.

Užsakymo atšaukimo terminas yra 5 dienos nuo tos dienos, kai gavote Prekes arba kai jūsų paskirta trečioji šalis, kuri nėra vežėjas, perima pristatytą prekę.

Norėdami pasinaudoti savo teise atsisakyti sutarties, turite informuoti Mus apie savo sprendimą aiškiu pareiškimu. Apie savo sprendimą galite informuoti mus:

Sumokėsime Jums pinigus ne vėliau kaip per 14 dienų nuo grąžintų Prekių gavimo dienos. Naudosime tokias pačias mokėjimo priemones, kurias naudojote užsakymui atlikti, ir už tokį kompensavimą nereikės mokėti jokių mokesčių.

Grąžinimo sąlygos

Kad Prekes būtų galima grąžinti, įsitikinkite, kad:

 • Prekės pirktos per paskutines 14 dienų
 • Prekės yra originalioje pakuotėje

Šios prekės negali būti grąžinamos:

 • Prekių, pagamintų pagal Jūsų specifikacijas arba aiškiai suasmenintų, tiekimas.
 • Prekių tiekimas, kurios pagal savo pobūdį netinkamos grąžinti, greitai genda arba kurių galiojimo laikas yra pasibaigęs.
 • Prekių, kurios netinkamos grąžinti dėl sveikatos apsaugos ar higienos priežasčių ir po pristatymo buvo išpakuotos, tiekimas.
 • Prekių, kurios po pristatymo pagal savo pobūdį yra neatskiriamai sumaišytos su kitomis prekėmis, tiekimas.

Mes pasiliekame teisę savo nuožiūra atsisakyti grąžinti bet kokias prekes, kurios neatitinka pirmiau nurodytų grąžinimo sąlygų.

Pinigai gali būti grąžinami tik už įprastos kainos Prekes. Deja, už parduodamas prekes pinigų grąžinti negalima. Ši išimtis jums gali būti netaikoma, jei to neleidžia taikytini įstatymai.

Prekių grąžinimas

Jūs esate atsakingi už prekių grąžinimo mums išlaidas ir riziką. Prekes turėtumėte siųsti šiuo adresu:

S. Žukausko g. 3 09131, Vilnius
Lietuva

Mes neprisiimame atsakomybės už sugadintas arba prarastas prekes grąžinant. Todėl rekomenduojame sinta apdrausti ir naudoti sekamo pašto paslaugą. Negalime grąžinti pinigų be faktinio Prekių gavimo arba negavus grąžinimo įrodymo.

Dovanos

Jei perkant Prekės buvo pažymėtos kaip dovana, o po to išsiųstos tiesiai jums, gausite dovanų kreditą, atitinkantį grąžinimo vertę. Gavus grąžintą prekę, Jums bus išsiųstas dovanų kuponas.

Jei perkant Prekės nebuvo pažymėtos kaip dovana arba dovanotojas buvo išsiuntęs Užsakymą sau, kad vėliau jį įteiktų Jums, pinigus grąžinsime dovanotojui.

Susisiekite su mumis

Jei turite klausimų apie mūsų grąžinimo ir grąžinimo politiką, susisiekite su mumis: