Paskutinį kartą atnaujinta: 2022 m. kovo 18 d

Šioje slapukų politikoje paaiškinama, kas yra slapukai ir kaip mes juos naudojame. Turėtumėte perskaityti šią politiką, kad suprastumėte, kokio tipo slapukus naudojame arba kokią informaciją renkame naudodami slapukus ir kaip ši informacija naudojama.

Slapukuose paprastai nėra jokios informacijos, kuri asmeniškai identifikuotų vartotoją, tačiau asmeninė informacija, kurią saugome apie Jus, gali būti susieta su slapukuose saugoma ir iš jų gaunama informacija. Daugiau informacijos apie tai, kaip naudojame, laikome ir saugome Jūsų asmens duomenis, rasite mūsų privatumo politikoje.

Naudojamuose slapukuose nesaugome jautrios asmeninės informacijos, tokios kaip pašto adresai, paskyros slaptažodžiai ir kt.

Aiškinimas ir apibrėžimai

Interpretacija

Žodžiai, kurių pradinė raidė rašoma didžiąja raide, turi reikšmes, apibrėžtas sekančiomis sąlygomis. Toliau pateikiami apibrėžimai turi tą pačią reikšmę, nepaisant to, ar jie pateikiami vienaskaita, ar daugiskaita.

Apibrėžimai

Šios slapukų politikos tikslais:

 • Įmonė arba Bendrovė (šioje slapukų politikoje vadinama „Bendrove“ arba „Įmone“, „Mes“, „Mums“ arba „Mūsų“) reiškia UAB „Datera“, J. Balčikonio g. 3 08247, Vilnius.
 • Slapukai – tai nedideli failai, kuriuos svetainė įdeda į Jūsų kompiuterį, mobilųjį įrenginį ar bet kurį kitą įrenginį, kuriuose yra išsami informacija apie Jūsų naršymo toje svetainėje istoriją, be daugelio jos naudojimo būdų.
 • Svetainė arba Tinklalapis nurodo Dataera.lt, pasiekiama iš www.dataera.lt
 • Jūs reiškia fizinį asmenį, kuris pasiekia arba naudojasi Tinklalapiu, arba įmonę, arba bet kurį juridinį asmenį, kurio vardu toks asmuo pasiekia arba naudojasi Tinklalapiu, jei taikoma.

Slapukų naudojimas

Mūsų naudojamų slapukų tipai

Slapukai gali būti „nuolatiniai“ arba „seanso“ slapukai. Nuolatiniai slapukai lieka jūsų asmeniniame kompiuteryje arba mobiliajame įrenginyje, kai atsijungiate prie interneto, o seanso slapukai ištrinami, kai tik uždarote žiniatinklio naršyklę.

Mes naudojame sesijos ir nuolatinius slapukus toliau nurodytais tikslais:

 • Būtini / esminiai slapukai

  Tipas: seanso slapukai

  Administruoja: Mes

  Paskirtis: Šie slapukai yra būtini, kad galėtumėte teikti Jums paslaugas, pasiekiamas per svetainę, ir kad galėtumėte naudotis kai kuriomis jos funkcijomis. Jie padeda atpažinti vartotojus ir užkirsti kelią nesąžiningam vartotojų paskyrų naudojimui. Be šių slapukų kai kurios paslaugos negali būti teikiamos, o mes naudojame šiuos slapukus tik tam, kad suteiktume jums tas paslaugas.

 • Funkcionalumo slapukai

  Tipas: nuolatiniai slapukai

  Administruoja: Mes

  Tikslas: šie slapukai leidžia Mums atsiminti Jūsų pasirinkimus, kai naudojatės svetaine, pavyzdžiui, prisiminti prisijungimo duomenis arba kalbos pasirinkimą. Šių slapukų tikslas – suteikti Jums asmeniškesnę patirtį ir išvengti, kad kiekvieną kartą naudodamiesi svetaine iš naujo įvesti savo duomenis.

 • Stebėjimo ir našumo slapukai

  Tipas: nuolatiniai slapukai

  Administruoja: Trečiosios šalys

  Paskirtis: Šie slapukai naudojami informacijai apie srautą į svetainę ir tai, kaip vartotojai naudojasi svetaine, sekti. Informacija, surinkta naudojant šiuos slapukus, gali tiesiogiai arba netiesiogiai identifikuoti Jus kaip atskirą lankytoją. Taip yra todėl, kad surinkta informacija paprastai yra susieta su slapyvardžiu identifikatoriumi, susietu su įrenginiu, kurį naudojate prisijungdami prie svetainės. Taip pat galime naudoti šiuos slapukus, kad išbandytume naujus svetainės puslapius, funkcijas ar naujas funkcijas, kad pamatytume, kaip į juos reaguoja Mūsų vartotojai.

 • Tiksliniai ir reklaminiai slapukai

  Tipas: nuolatiniai slapukai

  Administruoja: Trečiosios šalys

  Tikslas: šie slapukai seka Jūsų naršymo įpročius, kad galėtume rodyti reklamą, kuri labiau tikėtina, kad Jus sudomins. Šie slapukai naudoja informaciją apie Jūsų naršymo istoriją, kad sugrupuotų Jus su kitais naudotojais, turinčiais panašių pomėgių. Remdamiesi šia informacija ir gavę Mūsų leidimą, trečiųjų šalių reklamuotojai gali įdėti slapukus, kad galėtų rodyti skelbimus, kurie, Mūsų nuomone, atitiks Jūsų interesus, kol esate trečiųjų šalių svetainėse.

 • Socialinės žiniasklaidos slapukai

  Tipas: nuolatiniai slapukai

  Administruoja: Trečiosios šalys

  Tikslas: Be savo slapukų, Mes taip pat galime naudoti įvairius trečiųjų šalių papildinius iš socialinių tinklų svetainių, tokių kaip Facebook, Instagram, Twitter ar Google+, kad praneštume svetainės naudojimo statistiką ir pateiktume socialinės žiniasklaidos funkcijas. Šie trečiųjų šalių papildiniai gali saugoti slapukus. Mes nekontroliuojame šių socialinės žiniasklaidos slapukų. Norėdami gauti informacijos apie jų slapukus, žr. atitinkamų socialinės žiniasklaidos tinklų svetainės privatumo politiką.

Jūsų pasirinkimas dėl slapukų

Jei pageidaujate vengti slapukų naudojimo svetainėje, pirmiausia turite išjungti slapukų naudojimą savo naršyklėje, o tada ištrinti slapukus, išsaugotus Jūsų naršyklėje, susietoje su šia svetaine. Šią parinktį galite naudoti norėdami užkirsti kelią slapukų naudojimui bet kuriuo metu.

Jei nepriimsite mūsų slapukų, naudodamiesi svetaine galite patirti tam tikrų nepatogumų ir kai kurios funkcijos gali tinkamai neveikti.

Jei norite ištrinti slapukus arba nurodyti savo naršyklei ištrinti slapukus arba jų atsisakyti, apsilankykite savo žiniatinklio naršyklės pagalbos puslapiuose.

Jei norite naudoti bet kurią kitą žiniatinklio naršyklę, apsilankykite oficialiuose savo žiniatinklio naršyklės tinklalapiuose.

Susisiekite su mumis

Jei turite klausimų dėl šios slapukų politikos, galite susisiekti su mumis: