Duomenų ekspertai

Mes esame duomenų valdymo ir analizės ekspertai. Pagrindinės veiklos sritys yra akademinis duomenų analitikų ruošimas, talentų ūgdymas bei projektų susijusių su duomenų analize vystymas.Savo veiklą pradėjome nuo specialistų perkvalifikavimo, kur įvairių sričių specialistams suteikiame ne tik duomenų analizės įgūdžių, bet ir stiprius programavimo pagrindus.

‌Matydami didžiulį IT srities specialistų trūkumą rinkoje, pastebėjome, jog tiek perkvalifikuotiems specialistams tiek jauniesiems IT specialistams kyla sunkumų įsidarbinti. Analizuodami priežastis supratome, jog rinkoje trūksta pasitikėjimo jaunais IT specialistais ir jų įgūdžiais, todėl sukūrėme specialią talentų akseleravimo programą, kuri suteikia unikalią galimybę verslui talentingus specialistus per itin trumpą laiką akseleruoti iki savarankiškai duomenų analizės projektus vystančių specialistų.

‌Turėdami ilgametę patirtį efektyvindami verslo procesus, taip pat padedame skirtingų sričių verslams ne tik siūlydami talentingų specialistų, bet ir savo paslaugas kuriant bei diegiant duomenų projektus. Projektus vystome ir diegiame įvairiose srityse, pradedant nuo mažmeninės prekybos ir baigiant valstybinėmis organizacijomis.

Akademija

Rengiame duomenų analizės ir duomenų inžinerijos kursus įvairaus profilio specialistams ir darbo patirties neturintiems asmenims. Kursus rengia ir pavieniai asmenys, ir įmonės. Renkame vakarines ir dienines grupes, kuriose užsiėmimai vyksta 3-5 kartus per savaitę. Taip pat vedame individualius užsiėmimus.
‌Turime dvi pagrindines kursų programas: Duomenų analizė ir Duomenų inžinerija.

Duomenų analitikos kursai skirti asmenims, norintiems įgyti teorinių žinių ir praktinių įgūdžių duomenų analitikos ir duomenų mokslo srityse. Šis kursas taip pat padeda suprasti, ar tokios sritys kaip duomenų analizė ir duomenų mokslas yra įdomios ir suprantamos kiekvienam individualiai.

Šį kursą sudaro trys susijusios ir viena kitą papildančios dalys:
  • SQL duomenų užklausos
  • Power BI duomenų vizualizavimas
  • Python programavimas

Duomenų inžinerijos kursai daugiausia dėmesio skiria "Microsoft Power" platformai, kuri skirta verslo taikomosioms programoms ir verslo automatizavimo sprendimams kurti. Šį kursą sudaro penkios dalys:

  • Power Apps verslo taikomųjų programų kūrimas
  • Power Automate verslo procesų automatizavimas
  • Power BI verslo analizės vizualizavimas
  • Power Virtual Agent virtualių robotų kūrimas
  • Powe Shell IT įrankių automatizavimas

Šie kursai skirti pradedantiesiems duomenų analitikams, neturintiems duomenų valdymo ir apdorojimo patirties. Tačiau tiek standartinėje medžiagoje, tiek kursų metu pateikiame vidutinio ir net pažengusio lygio informacijos, užduočių ir pavyzdžių stipresniems studentams ar patyrusiems specialistams.